07 czerwca

LaBoom 49

hybrydy Laboom

Cześć, zapraszam Was dzisiaj na iście wakacyjny i letni manicure, który okazał się problematycznym gagatkiem :) Jeśli jesteście ciekawe, zapraszam do czytania.

Już na samym wstępie trzeba wspomnieć, że to kolor, którego właściwie... nie da się określić :D z początku byłam przekonana, że to będzie neonowa malina. Później, po otwarciu buteleczki, miałam wrażenie, że to typowa, ognista czerwień, na paznokciach z kolei nabierał bardziej koralowego odcienia. I właściwie, w zależności od padającego światła, ma charakter wszystkich tych kolorów. Jednak nie to mnie najbardziej zaskoczyło :)

hybrydy Laboom

hybrydy Laboom

Otóż lakier ma bardzo żelkowy charakter. Żelkami nazywam zwykle hybrydy, które mimo intensywnego koloru mają dość słabą pigmentację, co skutkuje tym, że nawet po położeniu 2 lub 3 warstw kolor jest wprawdzie ładny, ale nie kryje całkowicie i widać np. w którym miejscu znajduje się koniec łożyska - czyli gdzie zaczyna się ta jaśniejsza część paznokcia, wyrastająca poza opuszek. W końcu jednak znalazłam na niego metodę i na bazę nałożyłam jedną warstwę intensywnego, mocno kryjącego różu, na wierzch z kolei dwie warstwy 49 i tym sposobem udało się wydobyć dokładnie barwę lakieru, nie tracąc dobrego krycia. Poniżej dorzucam więcej zdjęć ;)

hybrydy Laboom

hybrydy Laboom

hybrydy Laboom

hybrydy Laboom

A na koniec bonus w postaci mojego psiego dziecka :)

hybrydy Laboom

9 komentarzy:

 1. Ostatnie zdjęcie najlepsze :D. Mam od chyba 2 dni te lakiery, ale nie używałam ich jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny odcień i idealnie zrobiony mani )

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolorek bardzo ładny ;-) Ale za zbliżeniu widać, że cofnął się od wolnego brzegu, trochę jakby się skurczył w lampie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę tak - taki z niego gagatek właśnie :)

   Usuń
 4. przepiękny kolor ; i nie znałam tej marki nawte ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknie wykonane mani :) mnie od jakiegoś czasu urzekły pastele na paznokciach i czepiłam się ich jak rzep psiego ogona :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny mani! Ja uwielbiam ich lakiery, choć raz na jakiś czas zdarza się taki bardziej "wymagający" gagatek!:)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę :)

Copyright © 2016 Hatty , Blogger